Financování

Výhodné financování

Výhodné a na míru připravené financování je klíčové při koupi nemovitosti. Přesně takové pro Vás máme. Spolupracujeme se všemi poskytovateli úvěrů na bydlení, nejsme vázáni na žádnou banku. Nezávisle a zdarma Vám vyhotovíme analýzu Vašich možností a zajistíme nejvýhodnější nabídku financování na trhu.

Pokud Vám nebude vyhovovat financování hypotékou, je možné si byt pořídit prostřednictvím bytového družstva bez dokládání příjmů a evidence v bankovních registrech.

Seznámíme Vás také s vhodným zajištěním rizik spojených s vlastnictvím nemovitosti.

S námi uspoříte peníze i čas. Vše, co se bude týkat Vašeho bydlení, vyřešíme za Vás.

Ve spolupráci s 

Družstevní bydlení

Družstevní bydlení má v České republice více než 100letou tradici. V současné době evidujeme přes 8 000 aktivních bytových družstev.

Našemu produktu „BIDLI se vším všudy“ se tak povedlo navázat na tuto tradici.

Podařilo se vytvořit plnohodnotnou alternativu k tradičnímu financování nákupu nemovitostí hypotečním úvěrem. Družstevní bydlení skýtá oproti hypotéce velké množství výhod a zároveň je to velmi jednoduchý a nenáročný proces.

Bytové družstvo koupí Vámi vysněnou nemovitost, k níž máte výlučné právo užívání. Vy se stanete členem bytového družstva a uzavíráte smlouvu o nájmu k družstevní nemovitosti na dobu neurčitou. Součástí nájemného je splácení anuity na úvěr, který si družstvo pořídí na zakoupení nemovitosti.

Převod do osobního vlastnictví je možný dle stanov bytového družstva za předpokladu úhrady zůstatku úvěru poskytnutého bytovému družstvu.